Trwają wakacje Czwartek, 18 Lipca 2024
Okoliczne atrakcje

spokój i ciszaJeśli przyjedziesz do nas przywita Cię cisza i spokój. Okliczne lasy, łąki i pola są idealnym miejscem na odpoczynek od zgiełku cywilizacji. Możesz zapalić ognisko lub upiec karkówkę na grillu. Specjalnie dla Państwa zbudowaliśmy altanę z dużym, murowanym grillem i paleniskiem.

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek górskie szlaki czekają na Ciebie latem i zimą a okoliczne pogórki są wymarzonym miejscem na wycieczki rowerowe. Możesz także pojeździć konno w stadninie w Łukowym (3 km od Czaszyna), żeglować na Jeziorze Solińskim (30 km) a w nartyprzerwach pływać i opalać się (także tuż obok naszego gospodarstwa nad rzeką Osławą). Zimą w okolicy czynnych jest kilkanaście wyciągów narciarskich m.in. w Weremieniu (8 km od naszego gospodarstwa, 2 trasy każda ok. 700 m, oświetlenie), Karlikowie (20 km, dwie trasy każda ok. 1200 m, oświetlenie), Komańczy (20 km, 500 m), Ustrzykach Dolnych (ok 35 km, kilka wyciągów najdłuższe trasy 1200 m, oświetlenie), Bystrym (ok 30 km, trasa dla zaawansowanych narciarzy, homologacja FIS).

cerkwieNajwiększą atrakcją okolicy jest najwięsze w Europie Muzeum Budownictwa Ludowego (Skansen) w Sanoku. Jeśli lubisz drewniane zabytki na pewno będziesz chciał zobaczyć liczne okoliczne cerkwie m.in. w Kulasznym, Rzepedzi, Turzańsku, Komańczy, Radoszycach, Szczawnym, Smolniku nad Osławą i nad Sanem, Hosowie, Jałowym, Bystrym, Michniowcu i wiele wiele innych o których opowie Gospodarz naszego gospodarstwa.

skansen cisza i spokój
Jezioro Solińskie
jazda konna jazda konna
Pogoda w Bieszczadach
Blazo 2001 © Wszelkie prawa zastrzeżone Webmaster
427879